Po - Pa 8:00 - 16:00 hod.

+420 731 048 047

Napište nám

rozvoj@mediawalk.cz

  1. Domů
  2. Rozvoj
  3. Vize, hodnoty a postoje

Vize, hodnoty a postoje

Hodnoty jsou základním klíčem k naplnění našich osobních vizí a cílů. Postoje ať už jsou naše nebo našich spolupracovníků výrazně ovlivňují, jak se nám na cestě za vizí povede.

  • Kde se berou naše hodnoty a jak nás ovlivňují?
  • Jak formulovat vizi která je srozumitelná i ostatním?
  • Jak plánovat kroky k realizaci vize?
  • Jak komunikovat a respektovat postoje?
  • Jak se nezpronevěřit vlastním hodnotám?
  • Jak mohou naše postoje změnit výsledek naší práce?

Cena od 3 000 Kč bez DPH/hodina

Podrobný popis

Všechny výše zmíněné otázky i samotný nadpis této stránky bude mnohým znít poněkud vznosně, až neuchopitelně. Jak je to ale ve skutečnosti? Každý z nás asi zná ten pocit, když pracuje na něčem, co mu přijde jako nesprávné, bez dopadu na budoucnost a nebo se potkal s pokynem od nadřízeného, který hraničil s jeho hodnotami, které měl osobně vžité a které naprosto automaticky vyznáváme a pocítil odpor a chuť odmítnout.

Budujeme – li nebo již naplňujeme nějakou vizi, ať už je jen naše nebo se o ní dělíme s dalšími lidmi, neměli bychom zapomínat na to, že hodnoty, které naši cestu definují bychom měli sdílet a měli bychom se v nich všichni společně najít. Pokud tomu tak není, snadno se dostáváme na cestu, která vede k demotivaci, nezájmu či například „odporu“ ke změně u mnohých našich spolupracovníků.

Nastavte nebo urovnejte svou osobní, manažerskou a firemní cestu společně s námi a vašimi lidmi. Rádi pro vás připravíme facilitační workshop, týmový koučink nebo třeba teambuilding, který se zaměří na vzájemnou definici, pochopení a přijetí či změnu hodnot, postojů a společných vizí.

Lektoři

Jaroslav Juha

Jaroslav Juha

Michaela Holišová

Michaela Holišová

Lektor

Martina Baierová

Martina Baierová

Lektor

Naše příběhy

Poptávkový formulář

Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám obratem ozveme. Společně najdeme nejlepší řešení pro Vaši firmu nebo projekt.