Po - Pa 8:00 - 16:00 hod.

+420 731 048 047

Napište nám

rozvoj@mediawalk.cz

 1. Domů
 2. Rozvoj
 3. Trénink a konzultace týmové spolupráce

Trénink a konzultace týmové spolupráce

V každé organizaci je zapotřebí neustále přizpůsobovat její produkty, procesy a celý systém fungování neustále se měnícím podmínkám. Hlavní roli při tom hrají vždy lidé, a proto je třeba s nimi pracovat.

Společně se si zodpovíme otázky:

 • Jaké máme v týmu role, jaké zodpovědnosti?
 • Jaké máme v týmu typy lidí?
 • Jak komunikujeme a jak nám komunikace funguje?
 • Máme společný cíl či vizi a cestu k jejich naplnění?
 • V čem si navzájem můžeme moci a co raději uděláme sami?

Dobře postavený tým je jako dobře namazaný stroj, ale dopracovat se k takové podobě trvá dlouhý čas. Podmínkami je dobrý výběr lidí, především jasný cíl, nutná podpora každého člena týmu i jejich vzájemných interakcí. Nabízíme vám projít tvorbu vašeho týmu s námi.

Podrobný popis

Zaměříme se při tom na následující:

 • Lidé v týmu by k sobě měli mít především vzájemný respekt a důvěru. To se ovšem snadno řekne, a hůře udělá. Zvláště když lidem nedáme příležitost poznat se navzájem a pochopit vzájemné hranice.
 • Všichni v týmu by měli mít společný cíl a vizi. S tím se mnohdy pracuje ještě hůře, protože ne vždy jsme schopni nastavený cíl ovlivnit. Co se však ovlivnit většinou dá, je cesta k tomuto cíli, tu lze naplánovat a projít společně, A také vybrat takový tým, který bude na danou cestu vhodný. Důležité je, abychom věděli, kam jdeme, s kým tam jdeme, proč tam jdeme, kde je naše místo v týmu a zda jsme s ním v souladu.
 • Společně v týmu k uskutečnění výše uvedeného hledáme a zkoušíme vhodné prostředky, nástroje a způsoby jak otevřeně a upřímně komunikovat, řešit konflikty, ale také plánovat aktivity a jejich posun. Zároveň je samozřejmě nutné sledovat posun jednotlivých projektů
  a úkolů, jejichž plnění povede ke spravedlivé odměně.
 • Podstatou je lidskost, důraz na flexibilitu, silné stránky jedince i jejich propojení v rámci skupiny.

 Proto organizujeme jak jednodenní , tak vícedenní tréninky. Poskytujeme i dlouhodobou podporu týmům a společnostem na jejich cestě našimi kouči a mentory.

Lektoři

Ivana Seberová

Ivana Seberová

Lektor

Michaela Holišová

Michaela Holišová

Lektor

Naše příběhy

Poptávkový formulář

Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám obratem ozveme. Společně najdeme nejlepší řešení pro Vaši firmu nebo projekt.