Po - Pa 8:00 - 16:00 hod.

+420 731 048 047

Napište nám

rozvoj@mediawalk.cz

  1. Domů
  2. Rozvoj
  3. Trénink a konzultace stress managementu

Trénink a konzultace stress managementu

Podíváme se společně s vámi na vaše pracovní a životní tempo a faktory, které způsobují vaše zahlcení či přetížení (stres). Následně se zamyslíme, jak s nimi pracovat tak, abychom je omezili, či zcela eliminovali jejich negativní dopady na vaše fyzické a psychické zdraví.

  • Společně se pojďme podívat na to, jak se stres projevuje konkrétně u vás a ve vašem týmu.
  • Jaké spouštěče jsou pro vás ve firmě na každodenním pořádku a které se vyskytují méně
  • Získejme společně nadhled nad tím, jaká u vás panuje současná úroveň stresu, přetížení či dokonce vyhoření, ať již u vás či ve vašem týmu.
  • Jaké techniky pro zvládání stresu vám i celému týmu pomáhají.

Cena od 2 500 Kč bez DPH/hodina

Podrobný popis

Přetížení a stres podle výzkumu Masarykovy univerzity v Brně trápí občas až 70 % zaměstnanců. Více než 5 % z nich uvádí, že je to velmi často. Pouze za rok 2022 bylo přímo s psychickými onemocněními v pracovní neschopnosti více než 55 tisíc Čechů. Další stovky tisíc Čechů se léčili s onemocněními typickými pro tzv. psychosomatiku, jako jsou bolesti zad, krční páteře, trávicího traktu nebo kardiovaskulární problémy. Aby toho nebylo málo, každý rok, včetně těch covidových, narůstá v podstatě násobně množství lidí, kteří se léčí pro depresivní či úzkostné poruchy psychofarmaky.

Z těchto důvodů je potřeba zvládání stresu věnovat velkou pozornost a nepodceňovat jej. Pokud se do toho rozhodnete pustit s námi, naši psychologové, koučové a trenéři jsou připraveni poskytnout vám trénink, dlouhodobé konzultace i celý rozvojový program šitý na míru vám a vašim potřebám. Budou přitom využívány jejich dlouholeté zkušenosti z oblasti duševního zdraví a firemního prostředí a zároveň také unikátní české metody s vlastním nástrojem pro měření úrovní tzv. wellbeingu . To umožňuje získat poměrně jasný náhled na situací ve vaší firmě, a to jak z pohledu firmy, tak jednotlivých týmů i jednotlivých lidí, takže každý z nich dostane rychlý, diskrétní a spolehlivý feedback, jak a na čem je potřeba začít pracovat.

Lektoři

Michaela Holišová

Michaela Holišová

Lektor

Jaroslav Juha

Jaroslav Juha

Lektor

Naše příběhy

Poptávkový formulář

Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám obratem ozveme. Společně najdeme nejlepší řešení pro Vaši firmu nebo projekt.