Po - Pa 8:00 - 16:00 hod.

+420 731 048 047

Napište nám

rozvoj@mediawalk.cz

  1. Domů
  2. Rozvoj
  3. Strategie a orientace na trhu

Strategie a orientace na trhu

Máte-li vlastní vize a hodnoty, které Vás budou na Vaší cestě provázet, je ten správný okamžik začít se věnovat strategii, která bude zahrnovat nejen Vaši pozici na trhu, ale především potřebné dílčí kroky k jejich dosažení.
  • Společně s Vámi konkretizujeme Vaše vize a cíle tak, aby byly splnitelné.
  • Provedeme Vás analýzou současného stavu Vaší společnosti i trhu, na kterém se pohybujete.
  • Pomůžeme Vám definovat Vaši cílovou skupinu a identifikovat její potřeby.
  • Pomůžeme Vám najít způsoby, jak komunikovat Vaše produkty a služby.
  • Definujeme spolu s Vámi kroky, které Vás dovedou k cíli.

Cena od 3 000 Kč bez DPH/hodina

Podrobný popis

Firemní strategie je bezesporu nejdůležitější částí podnikání, i když na ni často zapomínáme. A to jak v začátcích, tak u rozjetých společností či projektů. Zabývá se všemi základními aspekty firmy a jejího fungování. Obsahuje nejen vize a hodnoty, ale vymezuje pozici společnosti na trhu, její cílovou skupinu, produktové portfolio, konkrétní kroky v oblasti výroby, marketingu, obchodu a personalistiky. Také ale zachycuje unikátnost a odlišnost od jiných firem na trhu.

Během strategické analýzy, ať už zcela nové firmy, nebo při revizi stávající, byste neměli zapomenout na nástroje, jako jsou například SWOT a PEST analýza, Porterova analýza či BCG matice a další. Takovéto nástroje vám mohou pomoci dostat se k těm správným informacím o vás i o světě vaší firmy, či organizace.

Nebuďte na cestě strategie sami. Využijte možnost procházet svou strategickou cestu s námi ať už prostřednictvím našich facilitačních workshopů na strategická témata, nebo využitím celkového průvodcovství na Vaši cestě. Jsme ti, kdo propojují svět on-line s off-line, takže ať se pohybujete kdekoliv, s námi se neztratíte.

Lektoři

Lumír Pektor

Lumír Pektor

Lektor

Jaroslav Juha

Jaroslav Juha

Naše příběhy

Poptávkový formulář

Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám obratem ozveme. Společně najdeme nejlepší řešení pro Vaši firmu nebo projekt.