Po - Pa 8:00 - 16:00 hod.

+420 731 048 047

Napište nám

rozvoj@mediawalk.cz

  1. Domů
  2. Rozvoj
  3. Rozvoj mistrů, „parťáků“ a výrobních vedoucích pracovníků

Rozvoj mistrů, „parťáků“ a výrobních vedoucích pracovníků

Mistři a vedoucí jsou důležitou součástí firmy. Mnoho z nich však neumí efektivně pracovat s motivací zaměstnanců, časem či volit správné způsoby komunikace na všech úrovních. Přitom stačí dát jim do rukou nástroje, které jim pomohou. S tím vám můžeme pomoci.

Naše aktivity stavíme především na:

  • Principu spolutvůrce mistra/vedoucího v programu
  • Stínování a práci s reálnými situacemi
  • Průběžnými konzultacemi

Společně s mistry/vedoucími za tímto účelem projdeme oblasti: situačního vedení, motivace, efektivní komunikace a zpětné vazby (v podobě one-to-one i týmové), rozpoznávání emocí a práce s emocemi, práce s prioritami a důvěry v delegování.

Cena 28 000 Kč/školící den

Podrobný popis

Mistři a vedoucí výroby patří k nejstabilnějším prvkům ve výrobních společnostech. Většina z nich působí na svých pozicích mnoho let a mají za sebou velké know-how, které si nesou s sebou. Mnohdy však aplikují stejné vzorce způsobu chování, přístupů a technik, které v minulosti byly aplikovány už na nich.Vzhledem k velkému množství úkolů a operativy také přestanou vnímat změny, zejména ty plíživé. Mnohdy se také stane, že mistrem či vedoucím se stane ten nejlepší výrobní pracovník, ten s nejlepší odbornou znalostí, ale chybí mu „balík“ měkkých dovedností vedoucího pracovníka. Funguje tedy jak nejlépe dovede a očekává, že „ono si to časem nějak sedne“. Z této skutečnosti pak mnohdy plynou komunikační nedorozumění, časová a faktická přetíženost takového vedoucího a další negativní jevy.

Proto nabízíme pro mistry či vedoucí tréninkové aktivity, při nichž se nesnažíme prezentovat „jedinou správnou cestu”, ale naopak se sanažíme nalézt a prohloubit jejich přirozené způsoby jednání
a systémy, které už používají. Při sebepoznávacích aktivitách používáme například ojedinělou barevnou typologii osobnosti Lumia Spark nebo stopy osobních přístupů k podřízeným. Stavíme na praktických situacích přímo vaší firmy pomocí stínování každodenních aktivit a celý program netvoříme sami, ale v kooperaci s těmi, komu je určen.

Poptávkový formulář

Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám obratem ozveme. Společně najdeme nejlepší řešení pro Vaši firmu nebo projekt.