Po - Pa 8:00 - 16:00 hod.

+420 731 048 047

Napište nám

rozvoj@mediawalk.cz

  1. Domů
  2. Rozvoj
  3. Mentoring

Mentoring

Mentoring má z dlouhodobého hlediska za úkol podpořit mentorovaného při získávání a prohlubováni potřebných zkušeností́ a vědomostí́ pro jeho úspěšnou kariéru.

Naši mentoři jsou připraveni vám pomoci v oborech:

  • „Štíhlá“ výroba
  • Personalistika
  • Kvalita
  • Logistika

Cena od 2000 Kč/hodina

Podrobný popis

Mentoring je disciplínou, kdy se potkávají zkušení a méně zkušení lidé různých, podobných či stejných oborů, ať už ve skupinách, či v diádách, a vzájemně si poskytují rady a tipy pro zlepšení svých odborností a práce na základě vlastních zkušeností a vědomostí. Od koučinku se liší tím, že nedochází k procesu samouvědomění, ale jde o přímou radu či doporučení vycházející z odborné zkušenosti mentora. V České republice již existují různé sítě mentoringových programů, jak uvnitř firem, tak zájmových sdruženi, nebo právě formou externího mentora pro danou oblast. Náš tým mentorů je složen z odborníků a praktiků především z oblasti výrobních firem a služeb. Rádi vám v našich řadách vytipujeme mentora, který bude vyhovovat právě vám. Můžeme nabídnout řadu oblastí – kvalita, štíhlá výroba, personalistika a práce s lidskými zdroji, ergonomie, práce s generacemi, marketing a PR a další́. Vždy hledáme v naší rozsáhlé síti člověka s dlouholetou zkušeností v daném oboru a s maximálně lidským a k cíli směřujícím přístupem.

Jak vlastně mentoring funguje
Mentoring je proces, ve kterém zkušenější odborník, tzv. mentor, poskytuje své vědomosti a podporu méně zkušenému nebo novému spolupracovníkovi. Cílem mentoringu je pomoci mentorovanému, aby dosáhl svých profesních i osobních cílů a rozvíjel své schopnosti.

Mentor je ten, kdo má více zkušeností nebo odborného vzdělání v oblasti, která je pro mentorovaného důležitá, nebo někdo, kdo má za sebou úspěšnou kariéru a může sdílet své zkušenosti a znalosti.

Mentorovaným může být student, pracovník, podnikatel nebo kdokoli jiný, kdo se rozhodl rozvíjet své schopnosti a dosáhnout nových cílů.

Mentoring bývá mnohdy formální, kdy se oba účastníci setkávají pravidelně a pracují na konkrétních cílech a úkolech, nebo i neformální, kdy mentor poskytuje radu a podporu kolegovi při příležitostných setkáních. Mentoring nemusí být jen individuální, ale i skupinový, kdy mentor pracuje s více mentorovanými najednou.

Lektoři

Michaela Holišová

Michaela Holišová

Lektor

Martina Baierová

Martina Baierová

Lektor

Naše příběhy

Poptávkový formulář

Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám obratem ozveme. Společně najdeme nejlepší řešení pro Vaši firmu nebo projekt.