Po - Pa 8:00 - 16:00 hod.

+420 731 048 047

Napište nám

rozvoj@mediawalk.cz

  1. Domů
  2. Rozvoj
  3. Kvalita a štíhlá výroba

Kvalita a štíhlá výroba

Výroba je srdcem každého podniku. Mít optimalizované procesy, dobře zaučené a motivované zaměstnance, kteří produkují kvalitní výrobky v souladu nejen s požadavky zákazníka, ale i trhu a životního prostředí, to je snem nejedné společnosti.
  • Provedeme Vás cestou štíhlé výroby ke zlepšení finální kvality.
  • Připravíme vaši společnost pro udělení certifikací ISO, ať už 9001, 14001 či dalších.
  • Teoreticky i prakticky zaškolíme váš tým interních auditorů.
  • Pomůžeme Vám a Vašim zaměstnancům zvládnout všechny změny.
  • Při dlouhodobé spolupráci vám už neunikne žádná novelizace normy ani procesu.
  • Indetifikujme a pracujme společně na ekologické stopě a eliminujme plýtvání. Ocení to nejen příroda ale i vaši zaměstnanci.

Od 3 000,- Kč bez DPH / hodina

Podrobný popis

Štíhlá výroba je slovní spojení pod jehož definici spadá široké portfolio činností a specifických znalostí, jejichž osvojení a především aplikace v praxi každý den pomáhají firmám po celém světě plnit vlastní cíle i přání zákazníků. Rychlost, efektivita a kvalita pak přinášejí výhody všem zainteresovaným. Staňte se tak i vy a váš tým členy rodiny výrobních firem, které aplikují a těží ze znalostí z oblastí jako jsou totálně produktivní údržba, 5S či 7S. Předcházejte chybám a zlepšujte se pomocí metody KAIZEN, pro řešení problémů vyzkoušejte aplikaci metod 8D nebo A3.

Trápí-li Vás kvalita nebo jen nadešel čas recertifikace ISO či auditu, pomůžeme vám a vašemu týmu vše zvládnout nejen jednorázově, ale i dlouhodobě. Pomáháme jak s přípravami na certifikace a audity, tak se zaškolením interních auditorů. A je-li to třeba, tak i mentoringem při změnách či obtížných a nepředvídatelných situacích. Nakročte proto do vašeho nového cyklu PDCA s námi a zlepšujte nejen svou kvalitu.

Které ISO je to Vaše?

Naše příběhy

Poptávkový formulář

Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám obratem ozveme. Společně najdeme nejlepší řešení pro Vaši firmu nebo projekt.