Po - Pa 8:00 - 16:00 hod.

+420 731 048 047

Napište nám

rozvoj@mediawalk.cz

  1. Domů
  2. Marketing
  3. E-mailing

E-mailing

E-mailing je v dnešní době jedním z nejúčinnějších marketingových nástrojů, který umožňuje oslovit vaše zákazníky přímo a cíleně. S e-mailingem můžete posílat personalizované zprávy, nabídky, novinky, ať už jde o informace o nových produktech, akcích či službách. Navíc můžete své zákazníky upozornit na speciální nabídky a slevy, čímž je budete motivovat k nákupu.

S námi získáte:

  • profesionální kreativní tým
  • možnost vytvářet personalizované nabídky
  • přehledné statistiky o úspěšnosti vaší kampaně
  • profesionální aplikaci pro e-mailovou rozesílku

Cena od 2 000 Kč bez DPH/kampaň

Podrobný popis

E-mailing nabízí mnoho výhod. Je rychlý, „levný“ a můžete ho poslat kdykoli a kamkoli. Navíc máte přehled o tom, kdo váš e-mail přečetl, otevřel a klikl na odkazy, což vám umožní měřit úspěšnost vaší kampaně.

Naše služba e-mailingu vám umožní snadno a rychle vytvářet a odesílat personalizované e-maily vašim zákazníkům. Aplikace, kterou využíváme, také nabízí širokou škálu designových šablon, aby váš e-mail vypadal vždy unikátně, profesionálně a nezapadl mezi ostatní klasické marketingové zprávy.

Nabízíme také školení a poradenství, jak efektivně využívat e-mailing pro získání nových zákazníků a udržení stávajících.

Nechejte nás pomoci vám získat více zákazníků a posílit vaše podnikání. Kontaktujte nás pro více informací o naší službě e-mailingu a nechte se přesvědčit o jejích výhodách.

Naše příběhy

Poptávkový formulář

Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám obratem ozveme. Společně najdeme nejlepší řešení pro Vaši firmu nebo projekt.